Laweta: Szczecin – przewozimy różne typy pojazdów

Zazwyczaj, gdy słyszysz słowo laweta, kojarzysz je z transportem samochodu osobowego. Jednak u nas oprócz aut, przewozimy również:

  • motocykle,
  • quady,
  • pojazdy typu „offroad”,
  • lekkie maszyny budowlane,
  • konstrukcje mieszczące się w możliwościach przewozu naszymi lawetami.

Jeśli wyżej wymienione kategorie nie pasują do Twoich potrzeb, zawsze możesz do nas zadzwonić i negocjować, ponieważ staramy się dostosować do każdej sytuacji, jaka może wystąpić. Działamy 24 godziny na dobę – w nieoczekiwanej i niezaplanowanej sytuacji zawsze masz możliwość kontaktu z nami.

Dlaczego warto skorzystać z usługi auto lawety?

Niespodziewane sytuacje zdarzają się w różnych warunkach – wypadki drogowe, kolizje, stłuczki, przebite opony. W takich przypadkach konieczna jest profesjonalna pomoc, dzięki której nie będzie konieczna samodzielna naprawa auta lub ryzykowna dalsza podróż uszkodzonym samochodem.

Jeżeli w czasie podróży Twoje auto odmawia posłuszeństwa, nie możesz go odpalić, zauważyłeś wyciek lub inne uszkodzenie – zadzwoń do nas! Pomożemy również w sytuacjach, gdy podczas zatrzymania i kontroli pojazdu Twój samochód zostanie uznany jako niezdatny do dalszej jazdy (np. z powodu innych przepisów dotyczących stanu technicznego pojazdów obowiązujących w innym kraju). Możesz na nas liczyć!

Co daje transport lawetą?

Przede wszystkim spokój oraz komfort. Nie musisz być ekspertem w naprawach swojego pojazdu, a tym bardziej jadąc do celu podróży. Zawsze profesjonalnie podchodzimy, do powierzonych nam zadań oraz działamy jak najszybciej w zakresie naszych możliwości. Mamy w tym doświadczenie, wiedzę, umiejętności i chęci do pracy – do każego zlecenia zawsze podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Korzystamy z niezawodnego taboru lawet, które pozwalają nam działać każdego dnia, dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc CI w wielu okolicznościach.

 

Pomoc drogowa KEMAS świadczy usługi nowoczesnymi i bezawaryjnymi lawetami po to aby rzetelnie, bezpiecznie i szybko zrealizować zlecone zadanie przewozu samochodu, motocykli, quadów oraz lekkich maszyn i innych konstrukcji. Jeżeli w czasie drogi zepsuł Ci się pojazd, nie możesz go odpalić lub z innych powodów odmówił posłuszeństwa najlepiej zadzwonić po profesjonalną pomoc drogową, a taką bez wątpienia jest pomoc drogowa KEMAS. Zdarzają się na drogach również bardziej nieprzyjemne sytuacje takie jak wypadki drogowe, kolizje, stłuczki, przebite opony wtedy potrzebna jest natychmiastowa i sprawdzona pomoc drogowa KEMAS, która pomorze przetransportować niesprawny pojazd.

Ile kosztuje laweta w Szczecinie?

Koszt lawety w Szczecinie zależy od różnych czynników, takich jak odległość transportu, rodzaj pojazdu czy dodatkowe usługi. Przykładowo, ceny lawet zaczynają się od około 180 złotych netto. Ostateczna cena może się różnić w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

Ile kosztuje laweta za kilometr?

Cena za kilometr lawety zależy od długości trasy transportu. W przypadku lawetowania, ceny za kilometr zaczynają się od około 3,5 złotych. Ostateczna cena za przejechany kilometr może się różnić w zależności od indywidualnych umów oraz na podstawie konkretnego przypadku i potrzeb transportowych.