Pomoc drogowa: Szczecin

Czasy, kiedy każdy mógł samodzielnie wykonać proste naprawy swojego samochodu, bezpowrotnie minęły. Teraz każdy pojazd posiada skomplikowaną elektronikę, której naprawa wymaga odpowiedniej wiedzy, sprzętu i umiejętności. Dlatego też, jeśli w czasie podróży samochód odmówi posłuszeństwa, nasi technicy pomocy drogowej udzielą niezbędnej pomocy, będąc w każdej chwili, w każdym miejscu w Europie.

Pod pojęciem pomocy drogowej kryje się rozwiązywanie wielu problemów takich jak:

  • uruchomienie pojazdu,
  • holowanie,
  • wymiana uszkodzonej opony,
  • transport samochodu,
  • dostarczenie paliwa,
  • inne sytuacje awaryjne.

Awaria na drodze? – nasz zespół szybko rozwiąże problem

Wszelkie niespodzianki drogowe związane z uszkodzeniem samochodu nie są mile widziane i zawsze powodują stres kierowcy i pasażerów. Pojawia się wówczas pytanie, co robić w danej chwili. Szczególnie stresujące są awarie powstałe na bardzo ruchliwych drogach. Nasi specjaliści wówczas służą pomocą i szybko rozwiążą problem. Jeśli naprawa będzie możliwa na miejscu awarii – wówczas szybko zlikwidują usterkę, w przeciwnym wypadku, przetransportują pojazd do warsztatu samochodowego i naprawią. Pracujemy 24 godziny na dobę, zatem możesz dzwonić o każdej porze.

Sytuacje losowe nie wybierają tylko pory dziennej – dlatego też, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Nieważne, czy utknąłeś na autostradzie, w mieście czy poza Szczecinempomoc drogowa Kemas jest zawsze w zasięgu ręki. Wystarczy wybrać nasz numer telefonu, aby nasze służby drogowe przybyły Ci na ratunek.

Działamy na terenie Szczecina, ale pomożemy Ci na terenie całej Polski, a nawet Europy.

Transport samochodu, quada czy lekkiej maszyny budowlanej? Z nami to możliwe!

Oferujemy holowanie samochodów osobowych, motocykli, małych maszyn budowlanych czy pojazdów offroadowych. Tanio, szybko i bezpiecznie przetransportujemy Twój pojazd w każde miejsce na terenie Europy. Masz w planach zakup nowego samochodu sprowadzonego z zagranicy, zadzwoń do nas. Miałeś wypadek i Twój samochód nie może poruszać się na własnych kołach – pomożemy. Zaskoczył Cię brak paliwa w samochodzie – dowieziemy. Oferujemy każdą niezbędną pomoc drogową 24h w kryzysowych sytuacjach.

 

Zespół Ci się samochód? Utknąłeś na drodze i nie wiesz co zrobić? Nie czekaj zadzwoń po pomoc drogową KEMAS. My się wszystkim zajmiemy!

Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny sprzęt typu laweta są do Twojej dyspozycji. Mamy duże doświadczenie w udzielaniu pomocy drogowej, świadczymy usługi 7 dni w tygodniu jak również w dni wolne od pracy i święta. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa zapewni właściwą opiekę Twojemu uszkodzonemu samochodowi.

Czy firma Kemas Holowanie świadczy usługi pomocy drogowej 24 godziny na dobę?

Tak, firma Kemas Holowanie świadczy usługi pomocy drogowej przez całą dobę, czyli 24 godziny na dobę. Niezależnie od pory dnia czy nocy, firma jest gotowa odpowiedzieć na wezwanie i udzielić niezbędnej pomocy drogowej. Dzięki temu klienci mogą liczyć na wsparcie i profesjonalną obsługę w sytuacjach awaryjnych czy problemach na drodze o każdej porze.

Jakie dokumenty są potrzebne do skorzystania z usług pomocy drogowej?

Do skorzystania z usług pomocy drogowej oferowanych przez firmę Kemas Holowanie nie są wymagane żadne dokumenty. Wystarcza umowa słowna lub kontakt telefoniczny z firmą, aby zgłosić potrzebę pomocy drogowej. Firma jest gotowa odpowiedzieć na wezwanie i udzielić niezbędnej pomocy bez konieczności przedstawiania dodatkowych dokumentów.