Pomoc drogowa: Szczecin

Czasy, kiedy każdy mógł samodzielnie wykonać proste naprawy swojego samochodu, bezpowrotnie minęły. Teraz każdy pojazd posiada skomplikowaną elektronikę, której naprawa wymaga odpowiedniej wiedzy, sprzętu i umiejętności. Dlatego też, jeśli w czasie podróży samochód odmówi posłuszeństwa, nasi technicy pomocy drogowej udzielą niezbędnej pomocy, będąc w każdej chwili, w każdym miejscu w Europie.

Pod pojęciem pomocy drogowej kryje się rozwiązywanie wielu problemów takich jak:

  • uruchomienie pojazdu,
  • holowanie,
  • wymiana uszkodzonej opony,
  • transport samochodu,
  • dostarczenie paliwa,
  • inne sytuacje awaryjne.

Awaria na drodze? – nasz zespół szybko rozwiąże problem

Wszelkie niespodzianki drogowe związane z uszkodzeniem samochodu nie są mile widziane i zawsze powodują stres kierowcy i pasażerów. Pojawia się wówczas pytanie, co robić w danej chwili. Szczególnie stresujące są awarie powstałe na bardzo ruchliwych drogach. Nasi specjaliści wówczas służą pomocą i szybko rozwiążą problem. Jeśli naprawa będzie możliwa na miejscu awarii – wówczas szybko zlikwidują usterkę, w przeciwnym wypadku, przetransportują pojazd do warsztatu samochodowego i naprawią. Pracujemy 24 godziny na dobę, zatem możesz dzwonić o każdej porze.

Sytuacje losowe nie wybierają tylko pory dziennej – dlatego też, zawsze jesteśmy gotowi do pomocy. Nieważne, czy utknąłeś na autostradzie, w mieście czy poza Szczecinempomoc drogowa Kemas jest zawsze w zasięgu ręki. Wystarczy wybrać nasz numer telefonu, aby nasze służby drogowe przybyły Ci na ratunek.

Działamy na terenie Szczecina, ale pomożemy Ci na terenie całej Polski, a nawet Europy.

Transport samochodu, quada czy lekkiej maszyny budowlanej? Z nami to możliwe!

Oferujemy holowanie samochodów osobowych, motocykli, małych maszyn budowlanych czy pojazdów offroadowych. Tanio, szybko i bezpiecznie przetransportujemy Twój pojazd w każde miejsce na terenie Europy. Masz w planach zakup nowego samochodu sprowadzonego z zagranicy, zadzwoń do nas. Miałeś wypadek i Twój samochód nie może poruszać się na własnych kołach – pomożemy. Zaskoczył Cię brak paliwa w samochodzie – dowieziemy. Oferujemy każdą niezbędną pomoc drogową 24h w kryzysowych sytuacjach.

 

Zespół Ci się samochód? Utknąłeś na drodze i nie wiesz co zrobić? Nie czekaj zadzwoń po pomoc drogową KEMAS. My się wszystkim zajmiemy!

Nasi wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesny sprzęt typu laweta są do Twojej dyspozycji. Mamy duże doświadczenie w udzielaniu pomocy drogowej, świadczymy usługi 7 dni w tygodniu jak również w dni wolne od pracy i święta. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana obsługa zapewni właściwą opiekę Twojemu uszkodzonemu samochodowi.